Avukatlar için İngilizce

Avukatlar için İngilizce

Uluslararası ilişkilerin bu hızla yayılmasından dolayı çeşitli avukatlık hizmetlerinin sadece Türkçe olarak değil, ayrıca İngilizce olarak da sunulabilmesi çok önem kazanmıştır. Bu, sadece Türkçe konuşan müvekkillere değil, İngilizce konuşan müvekkillere de danışmanlık hizmeti sunan Hukuk Büroları için özellikle geçerlidir. Dolayısıyla hukuk bürolarındaki uzmanlar, avukatlara özel İngilizceyi en azından üst  - orta düzeyde anlayabilmek ve konuşabilmek zorundadır.

Konuşulan dillerden farklı olarak "Avukatlar için İngilizce", günlük hayatında basit İngilizce konuşan profesyonel avukatlar için bile anlaması zor, kendine has niteliklere sahiptir. "Avukatlar için İngilizce", kendisine özel terimleri ile “bir dil içinde başka bir dil” dir.

Avukatlık kariyerinizi geliştirin - Hukuk İngilizcenizi iyileştirin.

Profesyonel Hukuk İngilizcesi öğretmeni.
ile ücretsiz deneme dersi sipariş edin

Dolayısıyla İngilizce konuşan müvekkiller ile iletişim kurabilmek veya uluslararası hukuk alanı içerisinde danışmanlık hizmeti verebilmek için Hukukcularin,  "Avukatlar için İngilizce" terminolojisini öğrenmeleri gerekir. Bu bilgi olmadan profesyonel bir şekilde hareket etmek imkansizdir.

"Avukatlar için İngilizce" terminolojisinin internet üzerinden öğrenilmesi, bu alan ve meslekte başarılı olmakta kararlı olan avukat ve hukuk büroları için en iyi seçim haline gelmiştir.

Bu modern metodun avantajları aşikârdır.

Avukatlar için İngilizcenin internet üzerinden öğrenilmesi öncelikle sizin için en uygun yer ve saatte çalışabilmeniz anlamına gelmektedir.

İkincisi, "Avukatlar için İngilizce" öğrenirken, hukuk terimlerinin her türlü inceliğine ve hukuk İngilizcesinin özelliklerine tamamen vakıf olan  İngiliz avukatlar ile iletişim halinde olacaksınız. Ayrıca İngiliz avukatlar ile internet üzerinden alacağınız eğitim sayesinde İngilizce olarak yazılan en zor   hukuk belgelerini bile anlayabilecek, hakim olabileceksiniz.

Unutulmamasi gereken  diğer  bir  avantaji da,   internet üzerinden  ”Avukatlar için İngilizcenin” sıradan tam zamanlı kurslar ile aynı seviyede öğrenim ve dilbilim eğitimi sağlıyor olması! Dolayısıyla internet üzerinden Hukuk İngilizcesi kurslarını  tamamlamayı başaran bir avukat, tüm hukuki terimlere vakıf olacak ve komplike hukuki belgeleri, sözleşmeleri ya da her türdeki önemli notları tercüme edebilecek ve profesyonel danışmanlık hizmeti sunabilecektir.

Ayrıca, avukatlar için İngilizce internet kursları belirli hukuk alanlarını hedeflemeyi de öneriyor ki bu da doğal olarak size üzerinde çalıştığınız hukuk alanlarını keşfetme ve öğrenme fırsatı sunmakta.

Avukatlar için İngilizceyi iyi bilen, kavrayan ve terminolojiye vakıf olan uzmanlar,  uluslararası Hukuk İngilizcesi  ile hukuk çerçevesinde komplike konuları kavrayip daima uluslararası hukuk sahasinda da  iş  imkanlari bulabilirler!

Bizi +44 208 144 6440 (Skype) numaralı telefonumuzdan arar ya da internet kurslarımıza abone olursanız bizler de Sizinle irtibata gecebiliriz....